Going. | GHOSTEMANE | Warszawa | Progresja [ZMIANA DATY] - Progresja

GHOSTEMANE | Warszawa | Progresja [ZMIANA DATY]

20:00 | Wtorek, 23 listopada 2021

Progresja

Koncert

99 zł

99 zł

GHOSTEMANE IS COMING BACK - BIGGER, BETTER, LOUDER! ANTI-ICON TOUR // TICKETS ON SALE NOW WWW.GHOSTEMANETOUR.COM // ALL TICKETS PURCHASED FOR THE POSTPONED 2020 EU TOUR REMAIN VALID ☿ ☿ ☿

NOWE TERMINY KONCERTÓW TO:
KRAKÓW 26 września 2021, Studio
WARSZAWA 23 listopada 2021, Progresja
GDAŃSK 24 listopada 2021, B90

PRZYPOMINAMY, że wszystkie koncerty są wyprzedane, a bilety zachowują ważność.
Do sprzedaży trafi zaledwie kilka dodatkowych biletów na poszczególne koncerty.
W razie jakichkolwiek pytań lub ewentualnych zwrotów, jesteśmy do Waszej dyspozycji tutaj info@big-idea.eu

GHOSTEMANE to nieślubny syn hip-hopu i black metalu i nie trzeba go specjalnie przedstawiać. Wtajemniczeni wiedzą kim jest ANTI-ICON! Powiedzieć, że Ghostemane wydał 16 albumów, ma charakterystyczną, nieludzką barwę głosu, potężne, basowe uderzenia, daje niewiarygodne koncerty, pełne ścian śmierci, circle pitów i hipnotyzującej ekspresji scenicznej, to jak nie powiedzieć nic.

Współtwórca SCHEMAPOSSE ze śp. LIL PEEP’em, dobry ziomek Kevina Pouya i $UICIDEBOY$, to bez wątpienia jeden z najbardziej znaczących artystów na scenie trapowej. Stoi za nim ogromna rzesza wiernych i oddanych fanów na całym świecie, w tym również w Polsce!

Wszyscy którzy byli na koncertach Ghostemane'a ostrzegają: Po tym co zobaczycie i usłyszycie, już nic nie będzie takie jak dawniej. Jest to zdecydowany must be! dla każdego fana gatunku.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej