Going. | Ramirez | Warszawa | Hydrozagadka [ZMIANA DATY - TBA] - Hydrozagadka

Ramirez | Warszawa | Hydrozagadka [ZMIANA DATY - TBA]

TBA

Hydrozagadka

Koncert

49 zł

49 zł

Ramirez - siła napędowa undergroundowej sceny Bay Area, nietuzinkowy, niezwykle charyzmatyczny reprezentant i współzałożyciel G59 Records, wystąpi w warszawskim klubie Hydrozagadka w ramach europejskiego tournée, promującego jego najnowszy album “Son Of Serpentine”, wydany nakładem G59 Records.

Na trasie nie mogło zabraknąć również Polski!
SZCZEGÓŁY WKRÓTCE!

Urodzony i wychowany w San Francisco, “one of the newest names in the rap music industry”, samozwańczy Gray Gorilla, odniósł sukces będąc częścią G*59 wraz z $UICIDEBOY$.
Znany ze współpracy z kolektywem Buffet Boys i kawałków takich jak "Be A Witness", "100 bars & Gunnin", "THE FO FIVE" czy "NANANANA", które notują miliony wyświetleń w serwisie YouTube i platformach streamingowych, jest z całą pewnością jedną z najciekawszych postaci aktualnej undergroundowej sceny, która poprzez zamiłowanie do hip-hopu z lat 90., daje nam nowe spojrzenie na klasykę z Bay Area!

Jego najnowszy album “Son Of Serpentine” ma eklektyczny charakter i jest swego rodzaju mieszanką gatunkową wszystkich smaków z aktualnej epoki, które mocno wpłynęły na utalentowanego MC. “Silverback Gorilla” współpracując z takimi artystami jak Pouya, $UICIDEBOY$, Fat Nick, Shakewell czy ZillaKami, ugruntował sobie silną pozycję na undergroundowej scenie z szybko rosnącą grupą fanów na całym świecie!

„THE FO FIVE” - https://youtu.be/OpxZpeBcUXA
„LIL MOTOROLA” - https://youtu.be/wnpubKm9qw4
“Be A Witness” - https://youtu.be/0eTLsVzW6Ik

__

Brak ograniczeń wiekowych. Osoby poniżej 16 roku życia, mogą wziąć udział w koncercie z podpisaną zgodą www.big-idea.eu/zgoda/Zgoda.docx, poniżej 13 roku życia wyłącznie z pełnoletnim opiekunem.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej