Going. | Odmrażanie miasta z Going.

Odmrażanie miasta z Going.

Posiedzieliśmy trochę w domach. Staraliśmy się wyłapywać dla Was wiele fantastycznych wydarzeń online. Teraz z napięciem obserwujemy odmrożenie miejskich aktywności - wracają muzea i galerie, otwierają się nasze ulubione miejscówki z jedzeniem, ruszają kina samochodowe (!) i pojawiają się nowe formuły koncertów, na które tak bardzo czekaliśmy. Wszystkie najświeższe informacje na ten temat znajdziecie w Going. i w magazynie Going. MORE


Trzymamy rękę na pulsie i zachęcamy - ruszajcie w miasto, bierzcie udział we wszystkich aktywnościach, ale pamiętajcie, róbcie to: 

  • ostrożnie - zachowujcie wymagany dystans i unikajcie dużych skupisk ludzi

  • odpowiedzialnie - dbajcie o komfort swój i innych, to nic złego trochę się jeszcze cykać

  • rozsądnie - noście maseczki, myjcie ręce, uważajcie na siebie


A jak chcecie zostać w domu - pamiętajcie, że nie przestajemy polecać wydarzeń online. Bardzo nam się spodobały. Dlatego też -  i w domu, i na mieście - warto mieć przy sobie aplikację Going. 


Dziękujemy Wam za wsparcie, które od Was otrzymaliśmy. W imieniu własnym oraz wszystkich miejscówek i agencji, którym pomagaliście w ramach Biletu Wsparcia. To dzięki Wam te miejsca przetrwały i mogą działać dalej!


Dział Supportu Going. pracował niemal całą dobę, odpowiadając na Wasze pytania i maile związane z biletami. Dziękujemy za ciepłe słowa i cierpliwość.


Śledźcie nowe terminy koncertów i zachowujcie bilety - na pewno przydadzą się w najbliższych miesiącach. Z ciepłym i wesołym pozdrowieniem 

Wasza Ekipa Going.