Going. | T-Mobile Electronic Beats Festival: DJ Tennis / Perel / Florian Meier

T-Mobile Electronic Beats Festival: DJ Tennis / Perel / Florian Meier

Chcecie spędzić piątkowy wieczór w towarzystwie najlepszych dźwięków? 28 września w ramach T-Mobile Electronic Beats wystąpią Perel oraz DJ Tennis. Zadbaliśmy o wyjątkowe miejsce wydarzenia, dlatego ilość biletów jest ograniczona – jedna osoba może zgarnąć dwa zaproszenia!


DJ Tennis
DJ Tennis, czyli Manfredi Romano, jest DJ-em, producentem i założycielem znanej wytwórni wydawniczej Life and Death. Jego wszechstronność to wynika z doświadczeń w roli managera punk-rockowych grup oraz organizatora wielu różnych wydarzeń we Włoszech.


Perel
Jedna z najważniejszych didżejek na klubowej mapie Berlina, gdzie mieszka od 2010 roku. Jej gust w największym stopniu ukształtowała muzyka synth wave i klimaty lat 80., ale jak sama przyznaje - szufladkowanie jest jej obce i potrafi zachwycić się utworami z najbardziej nawet dziwnych muzycznych światów.


Florian Meier

Kolejne solowe wcielenie Jakoba Thoene w którym stawia na progresywne podejście do muzyki elektronicznej. Tym sposobem serwuje słuchaczom idealne połączenie głębokich, industrialnych dźwięków i esencjalnych dźwięków lat 70-tych.