Going. | DrumObsession #78 with IVY LAB - Projekt LAB

DrumObsession #78 with IVY LAB

23:00 | Sobota, 2 grudnia 2017

Projekt LAB

Impreza

20 zł

20 zł

DrumObsession #78


LINEUP:

Main Stage (DNB):

Ivy Lab / 20/20 LDN / Critical Music / UK
http://facebook.com/IvyLab
http://soundcloud.com/ivylab

support:

Alegria b2b Enes
Artiztix b2b Paszczak
Impakt
Zoo-E


Dubstep Stage (-1):

CrissNSA
Hitman
k.o


zwycięzca konkursu DJskiego!


4x4 Stage (bar):

Bogucki
Eliot
Kedar
Longer
Yan Koveeaq


Niesłychanie owocny rok dobiega końca, a my mamy dla Was prezent na Andrzejki/Mikołajki i Święta jednocześnie. Dwóch członków tego trio swój polski debiut zaliczyło właśnie w Poznaniu na naszych imprezach. Przyszła pora na zaprezentowanie Wam ich wspólnego projektu - IVY LAB! Ten niezbyt egzotyczny, ale zajebiście utalentowany tercet reprezentować będzie Stray, którego fanami jesteśmy od samego początku jego drogi muzycznej. Do tego jak zawsze silny support od naszej ekipy i po raz pierwszy w formule b2b zagrają ze sobą: Alegria z ENESem oraz Artiztix z PASZCZAKiem! DrumObsession jest miejscem kolaboracji, więc nie będą to pojedynki, a wspólny wysiłek, by idealnie rozgrzać Was przed headlinerem.

Jak zawsze nie zabraknie też innego tempa i klimatu na pozostałych scenach: barowa tradycyjnie 4x4 (obstawiona przez: ekipę Plug.in w osobach: Matt Bogucki i Longer, rezydenta Sfinks700 - Eliota, a także Kedara i naszego Yan Koveeaqa), natomiast w Mordorze lecimy na 140 BPM z młodymi gniewnymi naszej sceny dubstepowej: CrissNSA x Hitman x k.o.

Kontynuując naszą nową świecką tradycję konkursów DJskich, tym razem otworzyliśmy opcję warmupu dla zwycięzcy konkursu właśnie w Mordorze, właśnie w szeroko pojętym klimacie 140 BPM!

Krótko mówiąc: 2. grudnia DO wjeżdża po raz ostatni w 2017, oczywiście w Projekt LAB. Bądź z nami. Wiesz, że tego chcesz ;)


Więcej info:

http://facebook.com/drumobsession
http://facebook.com/projektlab

Kiedy: 02.12.2017 (sobota)
Start: 23:00
Wjazd:


20 PLN (przedsprzedaż internetowa)
25 PLN (w dniu imprezy)

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej