Going. | Frustration - Old Skull - Pogłos

Frustration - Old Skull

20:00 | Czwartek, 2 czerwca 2022

Pogłos

Koncert

80 zł

80 zł

Frustration wracają do Warszawy, wracają na Oldskull! Jedna z najważniejszych formacji francuskiego post-punka XXI wieku zagra w Pogłosie.

Grają mocno, surowo, z nerwem. Brzmienie na pograniczu punka i post punka. Punkowa sekcja, ale plus dodatkowy oszczędny automat perkusyjny, syntetyczne podkłady, analogowe klawisze i melodyjny wokal. Przebojowe kompozycje. Kop i moc. Pięć albumów w dorobku. W Warszawie do tej pory raz, w 2016. Najwyższa poro powtórzyć.

Przed Frustration sensacyjny debiut! Zagra kapela Atol Atol Atol z Wrocławia. W składzie członkowie Ukrytych Zalet Systemu, Łukasz Plata i Artur Soszyński, Hubert Kostkiewicz z Kurwsów oraz Agata Horwat, artystka multimedialna. Kapela nie ma jeszcze strony ani nagrań w sieci, ale coś tam słyszeliśmy. Atole grają szorstki nowave o pokręconych strukturach. Sporo w tym graniu łamańców i atonali, ale też i brutalnego uroku. Bardziej to porozbijane niż UZS i lżej strawne niż Kurws. Podobno jest to też taneczne, jak twierdzi zespół. Może i tak, ale może mocno wygibać podczas tańczenia. Koncert będzie premierą debiutanckiego materiału zespołu „Koniec sosu tysiąca wysp”, do dostania podczas występu (na kasecie).

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej