Going. | Cannabis Medicine vol.1 // Belzebong // Dopelord // Weedpecker // Major Kong - Pogłos

Cannabis Medicine vol.1 // Belzebong // Dopelord // Weedpecker // Major Kong

18:30 | Sobota, 28 maja 2022

Pogłos

Koncert

70/80 zł

70/80 zł

Serdecznie zapraszamy was w ostatni weekend maja do Pogłosu na ten wyjątkowy, charytatywny koncert, na którym zagrają czołowi przedstawiciele polskiej sceny stonerowej! Całkowity dochód z biletów zostanie przeznaczony dla siostrzeńca chłopaków z Weedpecker, o którym więcej możecie się dowiedzieć tutaj: https://www.facebook.com/wojtulowo

Belzebong:

Chłopaki w zasadzie rozpoczęli Stoner/Doom w polsce. Zadymione riffy w najlepszym wydaniu! Mają za sobą niezliczone trasy! W tym roku zaliczą kolejny wypad do U.S.A. i Canady, gdzie zagrają kilkanaście koncertów jako support przed Elder!

https://www.facebook.com/belzebong420

https://belzebong.bandcamp.com/

Dopelord:

Tych gentelmenów nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Klasyczne Sabbathowe riffy i refreny śpiewane przez publikę w każdym miejscu, gdzie się pojawią. W tym momencie szykują się do następnej sesji nagraniowej, ale znajdą chwilę, żeby zagrać koncert dla Wojtka w Warszawie!

https://www.facebook.com/Dopelord666

https://dopelord.bandcamp.com/

Weedpecker:

Wojtek, dla którego ten gig się odbędzie, to siostrzeniec Piotrka i Bartka. Chłopaki są inicjatorami całego zajścia. Dopiero co wrócili z Europejskiej trasy więc są porządnie rozegrani! Zagrają w 5 osobowym składzie z Serem na klawiszu i z Bartkiem na drugiej gitarze!

https://www.facebook.com/profile.php?id=100045087519766

https://weedpecker.bandcamp.com/

Major Kong:

Absolutnie jedna z najciekawszych kapel, która jest związana z tą sceną od wielu lat! Niebanalne aranżacje i riffy jak mastify to ich wizytówka. Zespół niedawno zarejestrował materiał na nowe wydawnictwo i na pewno zagrają jakieś nowości na tym koncercie!

https://www.facebook.com/majorkong666

https://majorkong.bandcamp.com/

Bilety:

70 PLN przedsprzedaż

80 PLN w dniu koncertu

Autorka plakatu:
https://www.facebook.com/aleksandradobraart

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej