Going. | Tauron Nowa Muzyka Katowice 2023 - Karnety 2-dniowe - Strefa Kultury w Katowicach

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2023 - Karnety 2-dniowe

8-11.06.2023

Strefa Kultury w Katowicach

Festiwal

349 zł

349 zł

Jeden z najbardziej cenionych festiwali powraca!

Między 8 a 11 czerwca 2023 roku najbardziej intrygujące dźwięki ponownie opanują Katowice, a miasto wypełnią tysiące fanów nowej muzyki. Festiwalowy „długi weekend” obejmie uroczysty koncert otwarcia w NOSPR, dwa biletowane dni w Strefie Kultury oraz FAJRANT, czyli bezpłatny maraton tańca na zamknięcie wydarzenia. Do sprzedaży trafiła właśnie limitowana pula karnetów 2 dniowych w promocyjnej cenie.

Tegoroczna, 17. edycja TNMK przeszła do historii. To były cztery niezwykłe dni wypełnione najsilniejszymi emocjami. Powrót do formuły sprzed pandemii okazał się bardzo udany i zgromadził ponad 20 tys. fanów głodnych festiwalowych wrażeń. Ich wszystkich i wielu innych z pewnością uraduje ogłoszenie terminu TNMK w 2023 roku i uruchomienie sprzedaży karnetów.

Razem z publicznością Tauron Nowa Muzyka Katowice wkracza w „dorosłość”, bo w przyszłym roku odbędzie się już po raz osiemnasty. Także z tego powodu organizatorzy z More Music Agency zdecydowali o powrocie do formuły uroczystych koncertów otwarcia we wspaniałej przestrzeni NOSPR. Więcej informacji na temat szczegółów wydarzenia oraz zaproszonych artystów zostanie ujawnionych już niebawem.

Tauron Nowa Muzyka Katowice trzykrotnie otrzymał nagrodę European Festival Award dla najlepszego małego festiwalu w Europie. Niepowtarzalne emocje, zapadające w pamięć koncerty, wyjątkowi artyści i unikatowa lokalizacja – oto najkrótszy przepis na festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice. Warto odwiedzić go ponownie.

WYSTĄPIĄ:
9 czerwca (piątek)
Answer Code Request
Biig Piig
Billy Woods
Clark live
Helena Hauff
Kerala Dust
MMM (Errorsmith x Fiedel)
Oneohtrix Point Never
Orbital
PVA
Pantha du Prince

10 czerwca (sobota)
Acid Pauli
Animistic Beliefs
Best Boy Electric
Hudson Mohawke live
Joep Beving
Komfortrauschen
Romare
Rӧyksopp live
Sudan Archive
Talaboman
Tangerine Dream
Theon Cross

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej