Going. | Rap Wagary - TAURON Arena Kraków

Rap Wagary data: 21.03.2024 r.

miejsce: TAURON Arena KrakówPo raz pierwszy w Krakowie, po raz pierwszy w historii polskiego hip hopu przygotowaliśmy dla Was specjalne wydarzenie! Pierwszy dzień wiosny to również tradycyjnie dzień luźnego podejścia do szkoły - zatem zapraszamy na wielkie RAP WAGARY! 

-> Żabson-> Szpaku-> Malik Montana-> Wac Toja-> Smolasty-> Young Multi-> Otsochodzi

SIEDMIU topowych wykonawców, kilka godzin z różnymi obliczami polskiego hip-hopu, to oznacza jedno - 21 marca 2024 r. - to będzie dzień na pełnej petardzie! Wyjątkowa atmosfera, wyjątkowy line up - czego więcej potrzeba, by olać tego dnia szkołę i dobrze pomelanżować? 

Widzimy się 21.03.2024 r., zarywamy szkołę i wbijamy do Tauron Arena Kraków! BILETY: Już 16 stycznia rozpoczniemy sprzedaż regularnych biletów. 

BILET VIP HOSPITALITY: limitowana pula biletów VIP. Posiadacz biletu wchodzi na teren imprezy - dedykowanym wejściem. Bilet uprawnia do przebywania w strefie VIP. Do Waszej dyspozycji będzie nielimitowany bufet, open bar (piwo, wino, softy) i fotościanka. Najlepsze miejsca siedzące. 

BILET VIP - Golden Circle: limitowana pula biletów - z dostępem do Golden Circle (miejsca stojące najbliżej sceny). Posiadacz biletu uprawniony jest do wejścia dedykowanym wejściem, dostanie specjalną opaskę i pięć kuponów na piwo - do wykorzystania na barach. BILET Golden Circle: limitowana pula biletów z dostępem do strefy miejsc stojących - w najbliższej odległości od sceny. Przestrzeń oddzielona barierkami od pozostałej części płyty stojącej

DOSTĘPNOŚĆ BILETÓW:

Bilety sprzedajemy w cenach, które dostępne są do konkretnych dat lub wyczerpania limitowanej ilości biletów danej puli. Gdy określona ilość biletów zostanie sprzedana, automatycznie uruchomiona zostanie następna pula biletów.

I PULA – do 31 stycznia

II PULA – do 15 lutego

III PULA – do 29 lutego

IV PULA – do 17 marca

V PULA – do dnia imprezyGotowi? Data wpisana do kalendarza? Zaczynamy wielkie odliczanie do największych RAP WAGARÓW w PL! Nie możecie tego przegapić!

16:00 - otwieramy bramy17:00 - już gramy !*kolejność występów opublikujemy najpóźniej na dwa tygodnie przed imprezą.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej