Going. | Rewia Burleski by Pin Up Candy - Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych AOIA

REWIA BURLESKI by Pin Up Candy 

24.05.2024, AOIA, Pasaż Róży, ul. Piotrkowska 3, Łódź

Kochasz teatr, stylistykę lat 40tych, piękne kobiety i ich uwodzące gesty, śpiew oraz taniec w stylu paryskich scen rewiowych?

Mamy zatem dla Ciebie coś, w czymś się zakochasz od pierwszego wejrzenia. Zapraszamy wszystkich pasjonatów kabaretu na profesjonalną REWIĘ BURLESKI do Łodzi.

Na scenie Akademickiego Óśrodka Inicjatyw Artystycznych czekają na Was wspaniali performerzy klasycznej burleski PIN UP CANDY, TOM THE SPICE, MISS MISTRESS, a także zespół cudownych tancerek ROCKETTESHEELS.

PIN UP CANDY, pochodząca z Łodzi prekursorka burleski, okrzyknięta przez polskie media Królowa Polskiej Burleski. Finalistka programów Mam Talent. Uczestniczka programó tv: Polskie żony, DD TVN, All Together.Wszyscy Razem. Ambasadorka polskiej burleski za granicą. Jako pierwsza Polka występowała w Paryżu, Berlinie, Wiedniu czy Rzymie. Jej burleska jest znana na największych scenach Ibizy i Tel Aviwu. Zdobywczyni korony Królowej Klasycznej Burleski na jednym z prestiżowych festiwali. Podczas wieczoru Pin Up Candy wykona dla Państwa taniec w z gigantycznym kielichu szampana. Jest to najbardziej pożadany pokaz na scenie burleski, któy Candy wykonuje oryginalnie na skalę światową. Producentka wydarzeń z burleską oraz jedynego w Polsce festiwalu burleski: Savic Burlesque Festival, który organizuje od 2016 roku.

TOM THE SPICE, choreograf, finalista programu Mam Talent, ekspert high hells, tancerz, animator i nauczyciel. Najbardziej roztańczony performer boyleski w Polsce! Zdobywca korony klasycznej burleski na Slavic Burlesque Festival 2023.

MISS MISTRESS, pierwsza ukraińska performerka burleski, od siedmiu lat na scenie. Jej specjalizacja to klasyczna burleska: numery inspirowane Sally Rand i Ditą Von Tease. Uczestniczka programu “Celebra: Mam to coś”, Zdobywczyni korony klasycznej burleski na polskim festiwalu burleski, Slavic Burlesque Festival 2019.

W ten kolorowy świat wprowadzi Was nikt inny jak TOMEK KLEYFF, dziennikarz Viva i MTV Polska, zanany jako CNE, Człowiek Nowej Ery. Autor podkastu Rap Kontener, jego wywiady z Kaney West czy Pharellem Wiliamsem, były przełomowe dla rozwoju polskiej sceny rap. Jeden z pierwszych freestylowców w Polsce!

Nasi performerzy zadbają o to abyście na długo żyli emocjami towarzyszącymi Wam podczas naszego spektaklu.

Startujemy o godzinie 20:00,

lokal otwarty od godziny 19:30.

Program Rewii podzielony jest na dwie części z przerwą.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej