Going. | Rewia Burleski by Pin Up Candy - Scena Gliwicka 120

Rewia Burleski by Pin Up Candy

19:30 | Sobota, 12 października 2024

Scena Gliwicka 120

Kultura

od 60 zł

od 60 zł

REWIA BURLESKI by Pin Up Candy

08.06.2024, Scena Gliwicka 120, Katowice, ul. Gliwicka 120

 

Kochasz teatr, stylistykę lat 40tych, piękne kobiety i ich uwodzące gesty, śpiew oraz taniec w stylu paryskich scen rewiowych?Mamy zatem dla Ciebie coś, w czymś zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Zapraszamy wszystkich pasjonatów kabaretu na profesjonalną REWIĘ BURLESKI do Katowic.Na deskach Scena Gliwicka 120 czekają na Was wspaniali performerzy klasycznej burleski PIN UP CANDY, TOM THE SPICE, ANGELINA ANGELIC, a także zespół cudownych tancerek ROCKETTESHEELS.PIN UP CANDY, pochodząca z Łodzi prekursorka burleski, okrzyknięta przez polskie media Królowa Polskiej Burleski. Finalistka programów Mam Talent. Uczestniczka programó tv: Polskie żony, DD TVN, All Together.Wszyscy Razem. Ambasadorka polskiej burleski za granicą. Jako pierwsza Polka występowała w Paryżu, Berlinie, Wiedniu czy Rzymie. Jej burleska jest znana na największych scenach Ibizy i Tel Aviwu. Zdobywczyni korony Królowej Klasycznej Burleski na jednym z prestiżowych festiwali. Podczas wieczoru Pin Up Candy wykona dla Państwa taniec w gigantycznym kielichu szampana. Jest to najbardziej pożadany pokaz na scenie burleski, który Candy wykonuje oryginalnie na skalę światową. Pin Up Candy jest producentką wydarzeń z burleską oraz jedynego w Polsce festiwalu burleski: Savic Burlesque Festival, który organizuje od 2016 roku.

TOM THE SPICE, choreograf, uczestnik tegorocznej edycji programu Mam Talent, ekspert high hells, tancerz, animator i nauczyciel. Najbardziej roztańczony performer boyleski w Polsce! Zdobywca korony klasycznej burleski na Slavic Burlesque Festival 2023.

ANGELINA ANGELIC, jedna z najsłynniejszych tancerek czeskiej sceny burleski. Jej zniewalająca prezencja sceniczna, blond włosy i zmysłowe kształty kuszą i zabawiają publiczność podczas występów w całej Europie. Jej pokazy są miksturą śmiałego seksapilu i zaraźliwej pozytywnej energii. W pokazach Angeliny zobaczycie celebrację kobiecości, zbudowanej wokół różnorodnych, silnych kobiecych archetypów. Ta niebiańska performerka, wykorzystuje urok femme fatale czy mitycznych bogiń i odzwierciedla to w swojej wyjątkowej osobowości scenicznej.

W ten kolorowy świat wprowadzi Was nikt inny jak TOMEK KLEYFF, dziennikarz Viva i MTV Polska, zanany jako CNE, Człowiek Nowej Ery. Autor podkastu Rap Kontener, jego wywiady z Kaney West czy Pharellem Wiliamsem, były przełomowe dla rozwoju polskiej sceny rap. Jeden z pierwszych freestylowców w Polsce!

Nasi performerzy zadbają o to abyście na długo żyli emocjami towarzyszącymi Wam podczas naszego spektaklu.Rozpoczęcie pokazó o godzinie 20:00,

lokal otwarty od godziny 19:30.

Program Rewii podzielony jest na dwie części z przerwą. 

Bilety going

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej