Going. | Penguinsmeat + The Sky Is + Phoebe - Klubokawiarnia Chmury

Penguinsmeat + The Sky Is + Phoebe

20:00 | Środa, 4 maja 2016

Klubokawiarnia Chmury

Koncert

15 zł

15 zł

start: 20
wjazd: 15 zł

Penguinsmeat

Pokopane rytmicznie trio, po których koncertach zbiera się szczękę z podłogi. Grali między innymi z This Will Destroy You i Bosnian Rainbows (projekt Omara z Mars Volty/ATD-I). Z koncertami zjeździli większość Europy. Jazda obowiązkowa dla fanów post-rocka spod znaku maybeshewill, mogwai czy 65daysofstatic ale też klasyki math-core'a, jak Don Caballero. Kto pamięta ich koncert w Chmurach dwa lata temu wie, że warto!

http://penguinsmeat.bandcamp.com/
http://www.youtube.com/watch?v=YjNbrnxxqJQ

THE SKY IS to instrumentalny zespół z Warszawy. Skład powstał w 2011, po czym w listopadzie 2012 roku wydał minialbum zawierający 3 melodyjne utwory nawiązujące do stylistyki post-rockowej. Po krótkiej przerwie i zmianach personalnych, w 2015 roku zespół zaczął pracować nad nowym materiałem, by ze świeżą krwią powrócić na scenę i nagrać pełny długogrający album. Ich muzyka to połączenie melodii, post-rockowej przestrzenności oraz progresywnych riffów z ciężkimi zwolnieniami.

https://www.facebook.com/THESKYISmusic?ref=hl
http://theskyis.bandcamp.com/

PHOEBE

Czteroosobowy skład z duszą orkiestry. To nieślubne dzieci dziewczyn z Warpaint i chłopaków z Interpol. Ich inspiracje sięgają tak daleko jak Wielka Brytania i od czasu do czasu reszta świata. Jakość słyszana w emocjach przepełnionych melancholijną melodią i przestrzennymi gitarami i osadzonymi w pulsującej sekcji rytmicznej.

https://www.facebook.com/PhoebeBandPL
https://phoebepl.bandcamp.com/

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej