Going. | Nowa Jerozolima Pres. Vaal - Showcase Club

Nowa Jerozolima Pres. Vaal

23:00 | Piątek, 10 marca 2017

Showcase Club

Impreza

TBA

TBA

Zdajemy sobie sprawe, że kochaliście mocno kamienice przy Alejach Jerozolimskich 57 w Warszawie. Darzyliście ogromną sympatią naszych ochroniarzy - zawsze uśmiechniętych i nienagannie ubranych. Uwielbialiście obdrapane mury kamienicy i schowaną za barem obsługe. Lubliliście zgubić się na trzecim, czwartym czy piątym piętrze kamienicy, aby później nad ranem w stanie wskazującym próbować dostać się do wyjścia na parterze i pożegnać miłego selekcjonera, który cechował się nie tylko wielką posturą, ale również wielkim sercem.

My też kochaliśmy spotkania z Wami kazdego weekendu i mury naszego "drugiego domu", ale życie gna naprzód, stawiając nam kolejne wyzwania, a także stwarzając nowe szanse. Wierzymy głęboko, że Nowa Jerozolima to nie tylko mury nieodżałowanej kamienicy, a pewna idea zabawy, co udowadniacie tłumną obecnością podczas imprez z serii "Jerozolima w Podróży", gdzie podążacie za naszą 'trupą teatralną' po różnorakich parkietach w całym kraju, a także poza nim.

My też kochaliśmy spotkania z Wami każdego weekendu i mury naszego "drugiego domu", ale życie gna naprzód, stawiając nam kolejne wyzwania, a także stwarzając nowe szanse. Wierzymy głęboko, że Nowa Jerozolima to nie tylko mury nieodżałowanej kamienicy, a pewna idea zabawy, co udowadniacie tłumną obecnością podczas imprez z serii "Jerozolima w Podróży"

Natomiast naszej kochanej Warszawie, a także naszym warszawskim żołnierzom również należy się porządny 'peklaż', dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i zapraszamy Was na kolejne spotkanie, firmowane znakiem jakości #Jero w stołecznym Showcase Club, które otwiera dla nas swoją przestrzeń i pozwala zorganizować niniejsze spotkanie.

Z gościem niezwykle specjalnym, bo reprezentantką topowych wytwórni Life and Death oraz Afterlife, autorką rewelacyjnych produkcji takich jak: "Wander the Hell", "Concor" w kolaboracji z Tale Of Us czy "Mask". Panie i Panowie przed Wami noc, w której postaramy odtworzyć się prawdziwy jerozolimski duch kamienicy w towarzystwie Eliot Sumner aka Vaal!

DJs:

Vaal
Leon / PL
Tika Milano
Tom Palash
Kuba Otłowski

Będzie nam niezwykle miło, jeśli znów zatracisz się z nami w tańcu i spędzisz wspólny weekend.

10.03.2017
START: 23:00
END: do ostatniego tancerza
TIX: ...
PLACE: Showcase Club
ul. Zurawia 32/34 Warsaw

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej