Going. | Taco Hemingway / O.S.T.R. - Amfiteatr Bemowo

Taco Hemingway / O.S.T.R.

19:00 | Piątek, 19 sierpnia 2016

Amfiteatr Bemowo

Koncert

Free

Free

Taco Hemingway i O.S.T.R.

Najbardziej rozpoznawalni polscy raperzy pojawią się jednego dnia na specjalnych koncertach w Amfiteatrze Bemowo.

Program:
19:00 Taco Hemingway
20:00 O.S.T.R.

Wstęp wolny
Amfiteatr Bemowo znajduje się w Parku Górczewska [róg Raginisa i Kryształowej]

////

Taco Hemingway

Muzycznie zadebiutował rapowymi nagraniami w języku angielskim, jednak uznanie przyniosła mu twórczość po polsku. Opublikowana pod koniec 2014 roku koncepcyjna, fabularna epka ?Trójkąt Warszawski?, skupiła na nim zainteresowanie publiczności, krytyków i środowiska. Idąc za ciosem, nagrał równie ciepło przyjętą epkę ?Umowa o dzieło? z czerwca bieżącego roku. Współpracuje z Asfalt Records, został zaproszony na tegoroczny alter-stage festiwalu Opener, gdzie wystąpił przy pełnej frekwencji i żywej reakcji publiczności. Taco tworzy zgrany zespół z producentem muzycznym Rumakiem (Maciej Ruszecki), oraz Łukaszem Partyką, odpowiedzialnym za sztuki wizualne.

O.S.T.R. Adam Ostrowski

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Autor 19 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 4 platynowych płyt. Trzykrotny laureat Fryderyka Nagrody Akademii Fonograficznej. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce.

////

Wydarzenie jest częścią 10-lecia Bemowskiego Centrum Kultury / 8+2=10 lat Bemowskiego Centrum Kultury

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej