Going. | Baikal (maeve) + Tika Milano Bday - Nowa Jerozolima / Patio

Baikal (maeve) + Tika Milano Bday

20:00 | Sobota, 20 sierpnia 2016

Nowa Jerozolima / Patio

Impreza

20 zł

20 zł

BAIKAL + TIKA MILANO BDAY

Możliwe, że nie pamiętacie, ale rok temu o tej porze świętowaliśmy urodziny naszego menadżera, głównego sekretarza Partii, przewodniczącego Tiki Milano, a co za tym idzie gościliśmy się w ramach „ogólnokrajowego zjazdu przedstawicieli regionalnych delegatur z Polski Zachodniej oraz Południowej”. Wówczas na #PatioNJ śpiewaliśmy głośne „sto lat!” oraz „jeszcze Polska nie zginęła”. W tym roku będzie podobnie, bo znowu przyszedł czas na urodziny naszego prezesa Tika Milano. Tym razem jednak w nieco innym składzie, bo na specjalne urodzinowe zaproszenie na jerozolimskie Patio zajrzy jeden z najzdolniejszych producentów muzyki elektronicznej, autor jednego z najlepszych numerów roku pańskiego 2016, a także kapitalny DJ, który swój didżejski warsztat doskonalił u boku samego Mano Le Tough, w którego wytwórni wydaje kolejne utwory.

Po raz pierwszy w kraju nad Wisłą wystąpi - Baikal, którego muzyczne produkcje są równie głębokie, co jego sceniczny pseudonim. I nie będzie to zwyczajowa wizyta, gdyż tego dnia #PatioNJ zamieni się w „jezioro fluorescencyjnych barw”, a to za sprawą naszych animatorów, którzy nie zawahają się użyć swoich magicznych farb i umiejętności, aby nadać jerozolimskiemu Patio wyjątkowości.

Godzina startu również jest niecodzienna, gdyż startujemy od 20:00, a koniec tego pięknego przedsięwzięcia, znany jest tylko samemu Prezesowi.

Dodatkowo nasi goście poproszeni zostaną o zaklejenie aparatów w telefonach komórkowych i nie używanie komórek na dancefloorze w myśl znanego hasła: „No photo. Please respect the vibe.”, a wszystko po to, aby zagwarantować jerozolimskiej publice pełną swobodę i komfort zabawy.

To jak? Dasz się zanurzyć w Bajkale?

DJs:

Baikal (maeve/berlin)
Tika Milano (nowa jerozolima/warszawa)
GiGi (poseł niezrzeszony/warszawa)
Leon (audioriver festival/warszawa)
Deas (bush rec/kraków)
Tom Palash (nowa jerozolima/poznań)
Kuba Otłowski (aer/warszawa)
The Mockings (proza życia rec/warszawa)
Marcin Cudny (charismatic/warszawa)
Delaplaya (otake rec/płock)
Bartosz Smurlik (T2P/warszawa)
Truant (nowa jerozolima/warszawa)

20.08.2016
start: 20:00
end: ???
tix: 20pln

NO PHOTO/PLEASE RESPECT THE VIBE

https://www.residentadvisor.net/dj/baikal/biography
https://facebook.com/baikalberlin/
https://facebook.com/MaeveRecords/
https://facebook.com/sweatlodgeagency/

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej